Znáte nejvíc cool typy slunečních brýlí? Tady jsou!

glass

Léto bez slunečních brýlí? Absolutně nemožné! Ale které?

Pilotky

Absolutně ikonické, nadčasová klasika. To jsou pilotky, které proslavili fešáčtí letci včetně mlaďounkého Toma Cruise v legendárním Top Gunu. Pilotky sluší asi všem. Jsou subtilní, lehké, nejčastěji s kovovými obroučkami ve zlaté či stříbrné barvě. Pokud by na vás byla tmavá skla moc usedlá, zkuste barevné a zrcadlové!

Lenonky

Byly “in” v 70. a pak 90. letech. A pak dnes, více než kdy jindy!  Kulaté brýle proslavil člen The Beatles John Lennon, po kterém dostaly i své jméno. Lenonky jsou hravá, trochu hippie verze klasiky. Zkuste sehnat moderní typ, návrháři se předhánějí, kdo je vylepší a dovede k dokonalosti.

Hipsterky

Nekonvenční, inspirované ulicí a hipsterským životním stylem. Vypadají jako po dědečkovi, ale nenechte se mýlit, jsou zatraceně cool! Jak je nosit vás naučí Johnny Depp, který bez hipsterek nedá ani ránu. Pokud je to pro vás moc “free”, vězte, že se hipsterky dají ulovit i v dost elegantní verzi. 

Cat-eye

Pozor, tohle je nejvíc “hot’n’sexy”. Už božská Marylin věděla, že brýle s kočičím tvarem jen podtrhnou příboj její ženskosti. Nutí muže podívat se vám do tváře. Kdo je asi ta elegantní a tajemně svůdná žena? 

Wayfarer

Tyto brýle také proslavil film. Ikonické se staly při “Snídani u Tiffaniho“, ostatně jako cokoli, co na sebe kdy oblékla Audrey Hepburn. Brýle wayfarer jsou tou nejšpičkovější klasikou, kterou můžete mít.

Oversize

Taky se jim říká “mouchy”. Prostě obrovské a kulaté. Takové, jaké nosila módní legenda Jackie Kennedy. Jsou absolutně nadčasové a pokud si pořídíte luxusnější kousek, vydrží ještě vaší dceři.